Współpraca B2B

 

O nas

Firma id3.pl prowadzi działalność handlową rozpoczętą z początkiem 2018 roku. Jesteśmy zafascynowani światem nowych technologii i idei IoT, dzięki czemu nieustannie poszerzamy naszą ofertę sprzętu o najnowsze rozwiązania. Prowadzimy oficjalną dystrybucję producentów, z których urządzeń każdego dnia korzystają największe ośrodki publiczne, duże i średnie firmy, szkoły i uniwersytety, deweloperzy i coraz większe grono klientów indywidualnych.

Partnerskie relacje

Jednym z naszych głównych celów jest długotrwała i ścisła relacja z naszymi partnerami, a rozwój naszych kontrahentów to także nasz rozwój. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje wdrożenia naszych produktów do sprzedaży i określenie wspólnego planu rozwoju. Oferujemy pełne wsparcie przed i po sprzedażowe, a nasi opiekunowie nieustannie dbają o skuteczną komunikację. Wierzymy, że rzetelne i uczciwe podejście jest kluczem do długofalowej współpracy i korzystnych relacji.

Współpraca

Zapraszamy zainteresowane firmy do współpracy w zakresie sprzedaży produktów prowadzonych przez nas marek. Zapewniamy wsparcie techniczne przy dopasowaniu i sprzedaży oferty oraz instrukcje w języku polskim. Udzielamy rabatów względem stażu i ilości zamówień. Zastrzegamy sobie prawdo do nie udzielania rabatów firmom, które nie prowadzą działalności związanej z branżą instalatorską, handlową z zakresu elektroniki i informatyki

Logistyka

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. Wszystkie urządzenia na portalu hurtowym są przechowywane w polskich magazynach i dostępne do natychmiastowej wysyłki.

Status hurtownika

Dla firm handlowych dokonujących regularnych zamówień przydzielamy status hurtownika, oraz na wniosek możliwość płatności z odroczonym terminem 7, 14 dni. Poziom upustu dla kont hurtowników sięga do 40%. Status hurtownika może zostać cofnięty jeżeli na koncie nie ma odpowiednich obrotów przez 2 kolejne miesiące. Przy większych zamówieniach możliwa jest dalsza negocjacja ceny.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

jesteś dystrybutorem urządzeń inteligentnego domu, zajmujesz się sprzedażą lub instalacją oświetlenia, urządzeń grzewczych lub instalacji elektrycznych i chcesz nawiązać z nami współpracę. W tym celu zarejestruj się poniżej w naszym systemie i prześlij wiadomość na adres info@id3.pl aby dokonać weryfikacji konta. 

Rejestracja

pixel